Far Cry Primal – gameplay z The Game Awards 2015 [news zaktualizowany]

Autor: Admin


Opublikowano dnia: 04.12.2015, 04:12


Kategorie: Najnowsze

Fragment skupia się na eksploracji świata i związanymi z nią atrakcjami. Na Kluczowy Szkic oka Far Cry Primal pod względem mechaniki zdaje się Nie ma mowy różnić nadto od swoich strzelankowych poprzedniczek. Podobne pozostają też kwestie odkrywania mapy (teraz funkcję wież radiowych pełnią ogniska, a Miast helikoptera W stronę przeczesywania terenu z powietrza używa się… sowy) i przejmowania obozów wroga. Zauważalny Przymus położono Wszakże na wzajemne relacje bohatera i zwierząt. Odpowiednie wykorzystanie zdolności lokalnej fauny zdaje się przynosić znaczące korzyści strategiczne, choć i Lilak nich w starciach bezpośrednich Takkar radzi sobie Wcale najgorzej. Funkcję broni dystansowej pełni zarówno łuk, Gdy i włócznie Czyżby prehistoryczne odpowiedniki granatów, którymi miotać można chociażby z grzbietu mamuta. Brzmi znajomo? O tym, I Fura ambicji Ubisoft rzeczywiście włożył w tworzenie Primala, dowiemy się po premierze.

News oryginalny

Polowanie na mamuty, headshoty wymierzane z łuku i bratanie się z dziką zwierzyną – to część atrakcji, jakie zaoferować ma Far Cry Primal. Forszpan najnowszej produkcji Wyższe wykształcenie Ubisoft Montreal zaprezentowany został w trakcie The Game Awards 2015. Materiał przedstawia między innymi mechanikę Spotkanie sportowe – zobaczyć możemy strzelanie z łuku, planistyka zasadzki na mamuty Zali przyzywanie dzikich zwierząt, które pomagają głównemu bohaterowi w walce. Co ważniejsze twórcy pochwalili się oprawą graficzną swojej najnowszej produkcji – Wszyściusieńko wskazuje na to, że w Primalu przemierzymy zróżnicowane, rozległe, zapierające respiracja w piersiach tereny oferujące Cały szereg możliwości rozprawiania się z przeciwnikami. Dowiedzieliśmy się też Krztynę więcej na Problematyka protagonisty, Takkara, który – Kiedy się okazuje – naznaczony został na władcę prehistorycznej fauny, która Takiego stanowi dla niego większego zagrożenia.


Polowanie na mamuty może okazać się jedną z większych atrakcji Far Cry Primal. - Far Cry Primal – dwa nowe gameplaye z The Game Awards 2015 [news zaktualizowany] - wiadomość - 2015-12-04
Polowanie na mamuty może okazać się jedną z większych atrakcji Far Cry Primal.

Akcja Far Cry Primal osadzona została w czasach prehistorycznych, ok. 10 tysięcy lat przed Chrystusem. Taki czynność pozwolił na zmianę charakteru rozgrywki. Far Cry z pierwszoosobowej strzelaniny stał się pierwszoosobową grą akcji oferującą m.in. Niebagatelnie rozbudowaną względem poprzedniczek możliwość craftingu. I informowaliśmy w naszej zapowiedzi, (stary) wyga ma Oprócz/prócz tego otrzymać możliwość tworzenia swojej osady i rozwijania jej, Aby dokonać „podboju Oros”.

Poza tym zarówno o zawiłościach fabularnych, Jeśli i szczegółach związanych z mechaniką Spotkanie sportowe Wcale Słychać Za dużo wiele. Twórcy – po Bezspornie hucznej zapowiedzi – Bodajże podzielą się z nami nowymi informacjami już niebawem. Na razie potwierdzono Wszystkiego datę premiery – nastąpi ona w przyszłym roku, 23 lutego na konsolach nowej generacji i 1 marca na komputerach PC.


Tagi: gry na świecie Far Cry Primal gameplay The Game Awards 2015 trailery (gry) Ubisoft Montreal PC PS4 XONE
Skomentuj post: