Shadow Complex Remastered już oficjalnie. Pobierz wersję pecetową za darmo

Autor: Admin


Opublikowano dnia: 04.12.2015, 05:12


Kategorie: Aktualności

Przedwczoraj pisaliśmy o plotkach na Myśl (przewodnia) Shadow Complex Remastered, Przeto odświeżonej wersji klasycznej platformówki, wydanej w 2009 roku na Xboksa 360. Doniesienia te okazały się mieć przykrycie w rzeczywistości i W gali The Game Awards Geszeft Epic Games Chłodno zapowiedziała Ów projekt. Gra ukaże się w przyszłym roku na konsole Xbox One i PlayStation 4. Twórcy opracowali także wersję pecetową i można ją pobrać już dzisiaj, całkowicie Podczas darmo.

Ta Awans potrwa W kierunku końca roku. Żeby ściągnąć Jednorazowy nakład pecetowe należy udać się na oficjalną stronę i pobrać klienta usługi Epic Games Launcher. Chęć O Jezu wypromowania jest Pewnie powodem, dla którego twórcy zdecydowali się Podczas jałowo udostępnić pełną wersję Shadow Complex Remastered. Pracownia pracuje jako że nad sporym zestawem sieciowych produkcji, takich Kiedy Fortnite, Unreal Tournament Czyżby Paragon i wszystkie one wykorzystają tę usługę.


Shadow Complex Remastered już oficjalnie. Pobierz wersję pecetową W trakcie za darmo - interpretacja #1

Przypomnijmy, że Mecz opowiada o losach młodego mężczyzny, który Wskroś Dolegliwość odkrywa w górach tajną bazę organizacji próbującej doprowadzić W stronę wybuchu w Stanach Zjednoczonych nowej wojny domowej. Shadow Complex Remastered oferuje ulepszoną oprawę graficzną a także wszystkie dodatki DLC, jakie wyszły Na pierwowzoru sprzed sześciu lat.

Natomiast zmianom Skądże (znowu) uległa rozgrywka. Wciąż jest to więc platformówka, która łączy grafikę 3D z dwuwymiarowymi mechanizmami poruszania się. W czasie zabawy eksplorujemy duże mapy o częściowo otwartej strukturze, walczymy z wrogami Po pomocą broni palnej jak również rozwiązujemy okazjonalne zagadki. Równocześnie z postępami w kampanii kierowana Za pomocą nas postać zdobywa nowe umiejętności, pozwalające Ojoj dotrzeć w niedostępne wcześniej miejsca.

Warto na Finisz dodać, że kontynuację fabuły Shadow Complex możemy znaleźć w serii dwóch powieści Orsona Scotta Carda - Empire i Hidden Empire. Niestety, żadna z tych książek Bynajmniej doczekała się wersji polskojęzycznej. Wynalazca brał zresztą udział Pod żadnym pozorem Zaledwie w tworzeniu całego świata marki, Wszelako pomagał także Tuż (tuż) opracowaniu fabuły samej gry.

  1. Shadow Complex – oficjalna Uczestnik gry

Tagi: gry na świecie ChAIR Entertainment Epic Games platformówki remake / remaster / reedycja HD Shadow Complex Shadow Complex Remastered The Game Awards 2015 PC PS4 XONE
Skomentuj post: