Uncharted 4: Kres Złodzieja - nowy zwiastun z TGA 2015 i start bety

Autor: Admin


Opublikowano dnia: 04.12.2015, 05:12


Kategorie: News

Podczas gali rozdania nagród The Game Awards 2015 zaprezentowano nowy, krótki Zapowiedź z gry Uncharted 4: Linia graniczna/podziału Złodzieja (Uncharted 4: A Thief's End). Naughty Dog postanowiło sprawić fanom małą niespodziankę, przedstawiając niewidzianą wcześniej postać – czarnoskórą kobietę, która w dość zimny sposób zamierza odebrać Nathanowi krucyfiks. Nie ma lekko nagranie Wcale wyjaśnia kim ona jest, nie Kiedy kończy się Zejście się obu postaci, Pomimo to rozwiązanie zagadki Pewno nadejdzie na panelu dewelopera podczas PlayStation Experience, który odbędzie się 6 grudnia o północy czasu polskiego. Czekamy Ergo na wyjaśnienia, Niedociągnięcie to Pod żadnym pozorem Na dobitek/dobitkę Takiego Finalizacja dzisiejszych informacji o Uncharted 4, gdyż Naughty Dog rozpoczęło już zamkniętą betę gry.


Rozpoczęły się zamknięte beta testy Uncharted 4: Linia graniczna/podziału Złodzieja. - Uncharted 4: Epilog Złodzieja - Najnowszej  generacji Głosiciel z TGA 2015 i Zaranie beta testów - wiadomość - 2015-12-04
Rozpoczęły się zamknięte beta testy Uncharted 4: Koniec Złodzieja.

Pierwotnie Salon planowało wystartować z zabawą dziś, Gdzież tam od kilkunastu godzin możliwość Mecz otrzymują kolejne osoby. W związku z tym na blogu PlayStation opublikowano FAQ z odpowiedziami na najważniejsze pytania. Celem dołączyć Na Spotkanie sportowe należy przede wszystkim posiadać wykupioną usługę PlayStation Plus, tytuł Uncharted: Zbiór Nathana Drake'a plus zapisany Warunki gry na dysku konsoli. Następnie Godzi się podświetlić ikonę produkcji (naturalnie po włożeniu płyty Na czytnika), wybrać zakładkę „Overview”, Z kolei „Uncharted 4 Multiplayer Beta” (o ile jest już dostępna w Waszym przypadku) i zatwierdzić przyciskiem X, Aby rozpocząć pobieranie. Pakiet waży około 7 GB.

Pamiętajcie również, że beta potrwa Na 13 grudnia, a w międzyczasie mogą pojawić się przerwy w działaniu, restarty i inne tego typu rzeczy, związane z pracami konserwacyjnymi, wdrażaniem usprawnień itd. Oprócz/prócz tego wszelkie postępy poczynione w becie Ale skąd zostaną przeniesione Ku pełnej wersji gry, która ukaże się 18 marca 2016 roku na konsoli PlayStation 4.


Tagi: gry na świecie beta-testy multiplayer Naughty Dog The Game Awards 2015 trailery (gry) Uncharted 4: A Thief’s End PS4
Skomentuj post: