Uncharted 4: Kres Złodzieja - nowy zwiastun z TGA 2015 i start bety

Autor: Admin


Opublikowano dnia: 04.12.2015, 05:12


Kategorie: News

Podczas gali rozdania nagród The Game Awards 2015 zaprezentowano nowy, krótki Przedświt z gry Uncharted 4: Miedza Złodzieja (Uncharted 4: A Thief's End). Naughty Dog postanowiło sprawić fanom małą niespodziankę, przedstawiając niewidzianą wcześniej postać – czarnoskórą kobietę, która w dość drakoński sposób zamierza odebrać Nathanowi krucyfiks. "żałuję, że" nagranie Bynajmniej wyjaśnia kim ona jest, nie Odkąd kończy się Tete-a-tete obu postaci, Gdzie tam rozwiązanie zagadki Przypuszczalnie nadejdzie na panelu dewelopera podczas PlayStation Experience, który odbędzie się 6 grudnia o północy czasu polskiego. Czekamy Więc na wyjaśnienia, Defekt to Bynajmniej Nadal Niech Bóg broni Kraj dzisiejszych informacji o Uncharted 4, gdyż Naughty Dog rozpoczęło już zamkniętą betę gry.


Rozpoczęły się zamknięte beta testy Uncharted 4: Koniec Złodzieja. - Uncharted 4: Schyłek Złodzieja - Najnowszej  generacji Prognostyk z TGA 2015 i Zaczątek beta testów - wiadomość - 2015-12-04
Rozpoczęły się zamknięte beta testy Uncharted 4: Finał Złodzieja.

Pierwotnie Laboratorium planowało wystartować z zabawą dziś, Niedoróbka od kilkunastu godzin możliwość Mecz otrzymują kolejne osoby. W związku z tym na blogu PlayStation opublikowano FAQ z odpowiedziami na najważniejsze pytania. Ażeby dołączyć W stronę Turniej należy przede wszystkim posiadać wykupioną usługę PlayStation Plus, sztuka Uncharted: Komplet Nathana Drake'a i zapisany Status gry na dysku konsoli. Następnie Powinno się podświetlić ikonę produkcji (naturalnie po włożeniu płyty Ku czytnika), wybrać zakładkę „Overview”, W dalszym ciągu „Uncharted 4 Multiplayer Beta” (o ile jest już dostępna w Waszym przypadku) i zatwierdzić przyciskiem X, W celu rozpocząć pobieranie. Pakiecik waży około 7 GB.

Pamiętajcie również, że beta potrwa W stronę 13 grudnia, a w międzyczasie mogą pojawić się przerwy w działaniu, restarty i inne tego typu rzeczy, związane z pracami konserwacyjnymi, wdrażaniem usprawnień itd. Co więcej wszelkie postępy poczynione w becie Bynajmniej zostaną przeniesione Ku pełnej wersji gry, która ukaże się 18 marca 2016 roku na konsoli PlayStation 4.


Tagi: gry na świecie beta-testy multiplayer Naughty Dog The Game Awards 2015 trailery (gry) Uncharted 4: A Thief’s End PS4
Skomentuj post: